Nasıl Bir İş?

Hızlı ve yüksek kazanç getiren bir iş.
Bu işi yapmak için şimdiye kadar yapmakta olduğunuz işi bırakmanız gerekmiyor. Fazla mesai yapmak, mağaza kiralamak, eleman çalıştırmak gibi zahmetlere girmeniz de gerekmiyor. Gereken tek şey bizimle iş ortağı olmanız. Sabah, öğle, akşam; evde, işte kısacası zaman ve mekan sınırlaması olmaksızın her yerde satış yapabilir ve başka kişileri de Veosnet’i tavsiye ederek, kendi alt ekibinizi oluşturabilirsiniz. Böylece hem kendi satışlarınızıdan hem de üyelerinizin satışlarından prim (para) kazanabilirsiniz.

Kimler Satıcı Olabilir? Ne Kazanacağım?
Başta kendiniz olmak üzere toplumun her kesiminden herkes sizin potansiyel müşteriniz. Çünkü, Veosnet de temel ihtiyaçları yer alıyor. Unutmayın, kendi ihtiyaçlarınızı çok ama çok ucuza giderebileceksiniz. (kazanç sistemini inceleyiniz.)

Kime Satacağım? Tavsiye Edeceğim?
Ev hanımları, emekliler, memurlar, çalışanlar, öğrenciler ve ailesine ya da kendi bütçesine ek gelir sağlamak isteyenler. Kısaca ben bu işten para kazanmak istiyorum diyen herkes. Az bir zaman ayırarak cep harçlığınızı kazanabilir, mutfağınızın ihtiyaçlarını giderebilir, çocuklarınızın servis giderini karşılayabilirsiniz. Biraz daha fazla zaman ayırarak kiranızı hatta ev/araba taksitinizi bile ödeyebilirsiniz.

Başarılı Olabilir miyim?
Bugüne kadar hiç böyle bir iş yapmamış olabilirsiniz. Bu işi yapmak için bilgisayar bilgisine, yabancı dile, satış tecrübesine vb. özelliklere sahip olmanız gerekmiyor. İhtiyacınız olan tüm destek ve eğitimleri Avrupa Networking size sağlayacaktır. Başaracaksınız ...

Kendi Ekibimi Nasıl Kurabilirim?
Tek yapmanız gereken sadece tavsiye etmek sizin tavsiyeniz ile bayi olan her kişi ve onların edecekleri kişiler artık sizin ekibinizde yer alacaktır.